Webová prezentace Redakční systém na míru

Portál firmě JACALISO s.r.o. umožňuje nejen editaci webové prezentace, ale rovněž vypisovat termíny školení, sdílet materiály se studenty a mnoho dalšího.

Klíčovými vlastnostmi jsou:

Při návrhu řešení se zohledňovaly zkušenosti a znalosti klienta z oblasti informačních technologií.

Správa článků

Struktura

Je-li probírané téma příliš dlouhé, aby mohlo být přehledně pokryto na jedné stránce, dá se článek rozdělit na kapitoly a další úrovně. Zde se spíše už jedná o návody či příručky k dané problematice.

Studenti mají po přihlášení přístupy do dalších neveřejných článků, které jim byly spolu s materiály přiřazeny při školení.

Formátování

Jelikož se společnost zabývá z velké části také zpracováním dat, byla vytvořena komponenta pro převod běžné HTML tabulky na interaktivní se zvýrazňováním vzorců a vstupních dat.

Rovněž byla použita knihovna pro automatické formátování zdrojových kódů v různých programovacích jazycích.

Školení

Moduly

Zákazník si z modulů sám poskládá školení na míru, které mu bude přesně vyhovovat. U každého modulu je uvedena osnova, délka, náročnost či předpokládané znalosti, navazující moduly a další atributy.

Po vybrání modulů vidí orientační počet potřebných školících dnů a může odeslat nezávaznou poptávku.

Otevřená školení

Pro jednotlivce nebo menší skupiny je výhodnější si vybrat z nabídky otevřených školení. I ta se skládají z jednotlivých modulů.

Administrátor ve svém rozhraní vidí, jak jsou termíny naplněny. Může vystisknout prezenční listinu, dát účatstníkům přístup ke studijním materiálům nebo provádět další akce.

KontaktyIČO: 76036316
Nejsem plátce DPH.